Firma, Cognor - Blachy dachowe
wczytywanie strony

Firma

Szanowni Państwo,

Rosnące oczekiwania Klientów stymulują producentów do ciągłego rozwoju. Dlatego rok 2009 jest ważną datą w historii naszej firmy. Istniejąca od 1996 r. firma Florian Podkarpacie S.A. stała się częścią Grupy Kapitałowej COGNOR, zajmującej się międzynarodową dystrybucją wyrobów stalowych. Integracja wielu firm w jeden silny organizm Grupy COGNOR, pozwala nam rozwijać działalność zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Jako część Grupy nasza firma przyjęła nową nazwę – COGNOR Blachy Dachowe SA. Słowo „COGNOR" pochodzi z łaciny i oznacza tego, kto poznaje, rozwija swoją wiedzę i zyskuje doświadczenie.

Hasłem Grupy COGNOR jest Together reach more – Razem osiągamy więcej. Jest ono oparte na przekonaniu, że wspólnie z Państwem będziemy mogli rozwijać i intensyfikować działalność, co wpłynie na wzmocnienie naszej stabilnej pozycji na rynku.

Nowa marka COGNOR Blachy Dachowe SA jest kontynuatorką wszystkich dotychczasowych tradycji i dobrych praktyk firmy Florian Podkarpacie S.A. Naszą misją jest dystrybucja wyrobów i oferowanie usług o najwyższym standardzie, jakości oraz racjonalnym poziomie cen. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów, poprzez:

C – ceny konkurencyjne,
O – obszerną ofertę asortymentową,
G – gwarancję najwyższej jakości,
N – niezawodność produktów,
O – obsługę Klientów na wysokim poziomie,
R – różnorodność wzorów i kolorów.

Od 1996 r. nasza firma produkuje pokrycia dachowe z blach stalowych ocynkowanych i powlekanych organicznie, które cieszą się uznaniem i ogromnym powodzeniem wśród Klientów indywidualnych oraz inwestorów.

COGNOR Blachy Dachowe SA jest wiodącym producentem blachodachówki, blach trapezowych, profili Klikfelc, systemów elewacyjnych, parapetów zewnętrznych stalowych oraz kształtowników stalowych. Firma świadczy także usługi w zakresie przetwarzania blach stalowych, m.in. cięcie wzdłużne, poprzeczne, cięcie na formatki, przewijanie kręgów.
Każdy produkt z naszej oferty powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Nie ograniczamy się jedynie do dostawy zamówionych materiałów – nasi specjaliści doradzą optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz zaproponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi wyrobami, oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie Klienta firma COGNOR Blachy Dachowe SA wykonuje również elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.

Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.

Zapraszamy do współpracy!