Wizja i strategia, Cognor - Blachy dachowe
wczytywanie strony

Wizja i strategia

Misja

Misją firmy COGNOR Blachy Dachowe SA jest wytwarzanie oraz dystrybucja produktów i  półproduktów przeznaczonych dla branży budowlanej. Łącząc wysoką jakość produkcji, sprawną obsługę Klientów, atrakcyjny poziom cen oraz ekologiczne bezpieczeństwo technologii – COGNOR Blachy Dachowe SA zamierza umocnić pozycję lidera na rynkach lokalnych oraz zostać jednym z wiodących dostawców pokryć dachowych w Polsce.

Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie rynkowej wartości firmy poprzez długofalowy rozwój. Realizujemy go, budując na europejskim rynku silną markę COGNOR, w segmentach odbiorców o największym potencjale wzrostu. Dążymy do doskonałości operacyjnej, koncentrując się na obszarach naszych kluczowych kompetencji – produkcji, marketingu i dystrybucji pokryć dachowych – oraz ściśle kontrolując procesy produkcji i logistyki. Rozbudowa sieci sprzedaży, bazująca na umiejętności doboru najlepszych lokalizacji, pozwala naszej firmie osiągnąć trwałą pozycję na wciąż rozwijających się rynkach.

Strategia

Jesteśmy przekonani, że rynek pokryć dachowych będzie się nadal dynamicznie rozwijał, a firma COGNOR Blachy Dachowe SA zostanie jednym z wiodących producentów i dostawców dla odbiorców krajowych oraz istotnym eksporterem na rynki Europy Wschodniej. W realizacji tego celu opieramy się na:

  • ukierunkowaniu na potrzeby klienta, które łączy w sobie najwyższą jakość produktów, poziom obsługi oraz elastyczność i innowacyjność,
  • specjalistycznej i wykształconej kadrze, wiążącej awans zawodowy z rozwojem firmy,
  • systematycznym monitorowaniu własnej działalności oraz zmian na rynku, co pozwala nam na stały wzrost efektywności i konkurencyjności,
  • infrastrukturze, ułatwiającej zarządzanie złożonym procesem produkcyjno-handlowym